Voor het plaatsen van de NewTechWood® Castellation en Zweeds Rabat gevelbekleding gebruikt u deze aluminium clips De clips komen in sets van 90 stuks inclusief schroeven. In de handleiding vind u welke schroeven u nodig heeft afhankelijk van het materiaal van de onderregels. U heeft ongeveer 6 clips per plank nodig bij verticale plaatsing en bij een horizontale plaatsing heeft u er 17 per plank nodig. Tevens bestaat er ook een start- en buitenhoekprofiel.
Voor het bevestigen van de planken dient u gebruik te maken van de speciale kunststof pods. Deze pods dient u als laatste boven aan te plaatsen.
Gewicht: | 3 |
---|---|
Voorraad: | 2-9 werkdagen |
Merk: | Nee |
Keurmerk: | Nee |
Basismateriaal: | Aluminium |
RVS: | N.v.t. |
Bijzonderheden: | Nee |
Er zijn helaas geen handleidingen beschikbaar voor dit product.
Heeft u toch vragen? Laat het ons weten, we helpen u graag.
Afhalen:
Let op: bij afhalen dient u altijd de bevestigingsmail van uw bestelling mee te nemen als betalingsbewijs.
Bezorgen:
Wij bezorgen uw bestelling binnen 2-9 werkdagen, i.v.m. Corona en tijdens het hoogseizoen kan het langer duren i.v.m. de drukte zowel bij de Tuinhoutcentrale, onze leveranciers en onze vervoerders.
Let op: wanneer u uw producten snel nodig heeft, belt u dan even over de mogelijkheden, wij denken graag met u mee. Wij hanteren een maximale levertijd van 2-9 werkdagen, maar uiteraard kan dit ook veel sneller. In de praktijk leveren we altijd eerder. Omdat we geen bedrijf willen zijn dat beloofde levertijden niet nakomt, houden wij de veilige marge van 19 werkdagen aan. Zo komt u niet voor vervelende verrassingen te staan.
Bestellingen onder €1950 | |||
---|---|---|---|
|
Afhalen |
GLS* |
Vrachtwagen |
Nederland - vasteland |
Gratis |
€25-45 |
€95 |
België - Vlaanderen |
Gratis |
€75 |
€125 |
Duitsland |
Op aanvraag |
Op aanvraag |
Op aanvraag |
Bestellingen boven €1950 | |||
---|---|---|---|
|
Afhalen |
Bestelbus-klein |
Vrachtwagen |
Nederland - vasteland |
Gratis |
Gratis |
Gratis |
België - Vlaanderen |
Gratis |
Gratis |
€24,95 |
Duitsland |
Op aanvraag |
Op aanvraag |
Op aanvraag |
* De maximale gordelomvang (2 x de hoogte + 2 x de breedte + 1 x de langste zijde van het pakket) mag maximaal 300 cm bedragen en niet zwaarder dan 32 kg .
Levering op de Waddeneilanden en in Wallonië dient altijd in overleg plaats te vinden.
Dorpen of steden met lengte- of gewichtrestricties e.d. kunnen een langere levertijd hebben en/of hogere kosten met zich meebrengen. De kosten hiervan worden niet automatisch toegevoegd aan uw bestelling, maar worden in overleg met u besproken.